Biblioteka WPiA

Kierownik Biblioteki
mgr Elżbieta Guziak 

Pokój

2.17

Telefon

77 452 75 12

E-mail:

bpia@uni.opole.pl


Pracownicy Biblioteki:
 • Jadwiga Pliszek-Kostur
 • mgr Beata Szpulak

Biblioteka Główna:
www.bg.uni.opole.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek

 9:00 - 17:00

Wtorek

 9:00 - 17:00

Środa

 9:00 - 17:00

Czwartek

 9:00 - 17:00

Piątek

 9:00 - 18:00

Sobota

10:00 - 16:00

W roku 2016 Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego obchodził jubileusz 10-lecia swojej działalności, które to wydarzenie zbiegło się z organizacją Zjazdu Dziekanów Prawa Uczelni Publicznych.
Naszą uroczystość uświetnili swoją obecnością znakomici goście, w gronie których możemy wymienić Panią Premier, prof. dr hab. Hannę Suchocką, sędziego Trybunału Konstytucyjnego w stanie spoczynku Pana prof. dr hab. Zbigniewa Cieślaka, zastępcę Rzecznika Praw Obywatelskich Pana Stanisława Trociuka, dyrektora biura Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego Pana Kamila Bortniczuka, jak również Dziekanów i Prodziekanów Wydziałów Prawa, Rektora Uniwersytetu Opolskiego, reprezentantów administracji publicznej Województwa Opolskiego, na czele z Wojewodą, przedstawicieli zawodowych samorządów prawniczych oraz wymiaru sprawiedliwości.
Więcej

Zapraszamy do galerii

Inauguracja Akademii Młodych Prawników już za nami. Druga edycja rozpoczęła się 6 lutego. b.r.
Więcej


Ruszyły zapisy na Ogólnopolską Konferencję Naukową „Wyzwania w zwalczaniu przestępczości gospodarczej a bezpieczeństwo obrotu finansowego” w ramach IV Ogólnopolskich Dni Nauk Sądowych. Tym samym ogłaszamy nabór abstraktów. Harmonogram projektu został przedstawiony na zdjęciu poniżej.
Zapisy i nabór abstraktów potrwają do 14 kwietnia. Rejestracja na konferencję dostępna jest pod adresem: www.odns.evenea.pl Szczegółowe wymogi edytorskie dla autorów można znaleźć na stronie: www.prawo.uni.opole.pl/podania/Informacje_dla_AutorowND.pdf Więcej informacji o konferencji dostępnych pod adresami: www.facebook.com/odnsuo oraz www.opole.elsa.org.pl/odns Zapraszamy!
Więcej

Biblioteka -

Informacje ogólne

 • Biblioteka Wydziału Prawa i Administracji powstała w 2001 r. Gromadzi i udostępnia zbiory biblioteczne z zakresu: teorii i historii państwa i prawa, prawa konstytucyjnego, (...)

Biblioteka -

Regulamin

 • Podstawą korzystania ze zbiorów biblioteki jest karta biblioteczna. Karta biblioteczna ważna jest we wszystkich bibliotekach wydziałowych i instytutowych przez okres trwania studiów...

Biblioteka -

Układ księgozbioru

 • Dział ogólny
 • Ustawodawstwo
 • Teoria państwa i prawa

Biblioteka -

Stanowiska komputerowe

 • Katalog Aleph
 • INFOR LEX Biblioteka

Biblioteka -

Bazy danych

 • Polska Bibliografia Prawnicza
 • Infor Lex Biblioteka

Uniwersytet Opolski

Wydział Prawa i Administracji 
Katowicka 87a
45-060 Opole
Telefon: (+48) 77 452 75 00
Fax: (+48) 77 452 75 02
E-mail: wpia@uni.opole.pl

Copyright © 2016 Wydział Prawa i Administracji UO